Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Дарио Ивановски со нов државен рекорд на 3000 метри во сала!

Дарио Ивановски со нов рекорд на 3000 метри во сала со резултат 08:14:44 на трка со големи балкански имиња во Истанбул.
Честитки за Дарио и тренерот Игор MC.
Браво! Само напред во нови успеси.

Тимот на MC running и голем број професионални атлетичари тренираат, се натпреваруваат и ги анализираат своите резултати со GARMIN часовници.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.