Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

GARMIN подароци на Ohrid Trail 2019

GARMIN во соработка со организаторот, клубот TREX, со подарок voucher во стартниот пакет и Forerunner часовници за подиум позициите на Ohrid Trail 2019.
Tрка во планинско трчање во најпознатиот и еден од најубавите региони во Македонија – Охрид и Преспа. Трчајте на бујните зелени карстни полиња во националниот парк Галичица со прекрасен поглед на двете езера.
Пријавте се на овој линк до 19.05.2019 – https://ohridtrail.mk
Одберете една од трките со следните спецификации 60k/3,140+ или 35k/1,470+


GARMIN има премиум часовници со сите потребни функции за тренинг и натпревар во TrailRunning.

Погледнете ги GARMIN часовниците, искористете го voucher подарокот и изберете го Вашиот.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.