Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Кираџиеви со одлични резултати на Маратонот во Хановер

Одлични резултати за Кираџиеви од Хановер маратон!

И двајцата со лични рекорди, Александар финишираше со 2:37.55, додека Биљана со 3:01.08. Честитки за резултатите ????


Кираџиеви своите тренинзи и натпревари ги анализира со часовници од серијата GARMIN forerunner

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.