Preloader

НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

Одлична прилика за Venu, Forerunner и Fenix со намалени цени во Neptun, Anhoch

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Кокан Ајановски освои 3 место на Балканското првенство во маратон

Освоив бронзен медал на 12-то Балканско првенство во маратон!!! МАКЕДОНИЈА доби бронза!!! ????❤??

Ви благодарам на сите вас добри луѓе за поддршката сите овие години! Сонот стана реалност! ❤? #nike #nrcsk #nikerunclubskopje #mkd #macedonia #makedonija #balkanmarathonchampionships #3rdplace? #sportvisionmk #synergyfitnessandspa #garminmkd #nikerunning #akkastrong #10годинитрчање #ниетрчаме #limassolmarathon #маратон #runlimassol #runlimassol2018 #cyprus

Кокан Ајановски и голем дел од тимот на NRC – NIKE + RUN CLUB школа за трчање користи GARMIN часовници за тренинг, натпреварување и анализа на постигнатите резултати.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.