Preloader

ПРОМОТИВНО

5% попуст на Tacx за авансна нарачка и испорака 30 дена. Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

BaseCAMP – софтвер за outdoor теренски анализи

Терен? Дали рекреативно, или професионално за натпревари или можеби Вашата служба е поврзана со терен? GARMIN BaseCAMP е софтвер, одлична алатка за анализа и подготовка на Вашето движење низ теренот.…

Тимот на АРМ и MC running на Бели Крос во Белград

51 Beli kros 2018 згазен и завршен од целата Мекедонска експедиција. Дарио Ивановски, второ место во генерален пласман 6км и свое најдобро постигнување во оваа категорија. Милош Ранчич, седмо место…

ПРВ ДО ВРВ ВОДНО 2018

Кој ќе биде Прв до Врв за 2018 година во трчање, друмски и планински велосипедизам до врвот на Водно, ќе дознаеме традиционално третиот викенд од Мај (20 Мај 2018). Годинава…

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.