GARMIN Instinct Solar Tactical црн

BUILT FOR THE MISSION. DESIGNED FOR ENDURANCE.

You forge your own path, so we forged the Instinct Solar GPS watch to keep up every step of the way — no matter how far you tread.

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

27.980 ден

Достапно за одложена нарачка

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Шифра010-02293-03 Категории, ,