QuickFit® 26mm ремен за Fenix 5X серија

QuickFit дополнителни ремени за Fenix 5X серија, достапни во повеќе бои.

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

3.890 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Шифра010-12517-00 Категории, , ,

Just swap, click and go with 26 mm wide interchangable bands for your compatible watch. Choose leather, metal or silicone to change your watch’s look and feel in a snap. It’s easy to switch, and always secure. No tools required.