Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Од 3ти Март нова забрана за движење за тешки товарни возила во Унгарија

Почнувајќи од 03 март започнува забраната за движење за тешки товарни возила во Унгарија:
– Сабота од 22 до 24 и
– Недела од 00 до 22 часот.

Со GARMIN dezl професионалната серија навигација за камиони примајте ги сите информации за состојби во сообраќајот во реално време – преку digital traffic функцијата.
Новите модели dezl 570LMT-D и dezl 580LMT-D со компатибилен fleet кабел fmi25, fmi45 или соодветен полнач ја имаат функцијата прием на traffic информации.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.