Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Адриана Поп Арсова со победа и нов државен рекорд на Македонија на 10 000 метри

Државен првак на 10.000м во женска конкуренција за сезоната 2021 е нашата најдобра атлетичарка на среди и долги патеки – Адријана Поп Арсова од АК Делта.
Таа постигна неверојатен резултат од 35.53 и го сруши сопствениот национален рекорд за 63 секунди притоа поставувајќи најдобар женски резултат за оваа сезона по таблицата на ИААФ – 943 бодови.

Адријана тренира и резултатите ги анализира со GARMIN forerunner 245, smart часовник со напредни функции за атлетичари, спортисти и активен животен стил.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.