Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Адријана Поп-Арсова со нов рекорд и подиум во Стара Загора

Адријана Поп-Арсова продолжува со успеси.

Денеска освои 2 место во силна меѓународна конкуренција во Стара Загора, Бугарија.
Честитки и уште многу успеси!

Поддршката, како и секогаш ја добива од Игор Јакимовски. МЦ, кој ја објави информацијата на facebook

Адријана и Игор своите тренинзи и натпревари ги анализира со часовник од серијата GARMIN forerunner

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.