Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Адријана Поп Арсова со нов рекорд на полумаратонот Трчаме кон целта

Адријана Поп Арсова повторно со рекорд.

На полумаратонот Трчаме кон целта, со нов државен рекорд.

Честитки и многу нови успеси.

Адријана своите тренинзи и натпревари ги анализира со часовник од серијата GARMIN forerunner


Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.