Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Тимот на АРМ и MC running на Бели Крос во Белград

51 Beli kros 2018 згазен и завршен од целата Мекедонска експедиција.

Дарио Ивановски, второ место во генерален пласман 6км и свое најдобро постигнување во оваа категорија.
Милош Ранчич, седмо место и резултат под 20 минути.
Стефан со прв настап на овој крос и одличен резултат од 22м03с
Даме, петто место јуниори на 4000м.
Јакимовски јуниор, иако ракометар, со 4м14с пејс на 4000 метри кај јуниорите.
Игор MC Јакимовски, девето место на 1км војничка трка и по кратка пауза го заврши крос шеста со пејс 03м32с вкупно време 21м15с.

Информација од прва рака, Игор MC со позррав од Белград

Тимот на MC running и голем број учесници на Бели Крос тренираат, се натпреваруваат и ги анализираат своите резултати со GARMIN часовници.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.