Preloader

НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

Одлична прилика за Venu, Forerunner и Fenix со намалени цени во Neptun, Anhoch

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Garmin Connect нова функција – следење на менструалниот циклус

Garmin Connect со нова функција за следење на менструалниот циклус, апликација каде внесувате се за вашиот менструален циклус со еден клик и имате преглед и анализа за претходните циклуси …
#smartwatch #lifestyle #garmin

Изберете го Вашиот GARMIN smartwatch

078 306 200 [viber & whatsapp]
www.garmin.mk/casovnici

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.