Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Garmin Connect апликација – профил

Возевме по новиот #Автопат A4 #Штип Миладиновци #Скопје измеривме #49km се поминуваат за #22min со максималната дозволена брзина #130km и ја снимивме рутата на мапа со GARMIN #fenix smart часовник со GPS.


Следете не на нашиот #GarminConnect профил каде има анализи од различни области
ЛИНК ПРОФИЛ https://connect.garmin.com/modern/profile/GarminMKmaps

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.