Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Дарио Ивановски балкански првак на 3000м!

Македонија има атлетичар кој е европска врвна класа.

Дарио Ивановски!

Сениорски балканско првенство во сала, 20.02.2021 година.

Истанбул, Турција.

Дисциплина 3000м.

08.03.95 !

Златен медал и прва титула балкански првак во својата кариера.

1054 ИААФ БОДОВИ.

ЧЕСТИТКИ И САМО НАОРЕД!

Дарио и Игор тренираат и се натпреваруваат со GARMIN forerunner часовниците.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.