Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Дарио Ивановски – државен првак на 10000 метри за сезона 2021.

Дарио Ивановски e државен првак на 10000 метри за сезона 2021 со победата трка која се одржа денеска. Победи со резултат 31.26.

Дарио и Игор МЦ тренираат и резултатите ги анализираат со GARMIN forerunner 745 и forerunner 245. Премиум smart часовници со напредни функции за талетика, спорт и активен животен стил.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.