Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Дарио Ивановски нов државен рекорд на 5000м

Балканско сениорско првенство во атлетика, Смедерево, Р.Србија.

Дисциплина 5000м.

КРАЛОТ на нашата атлетика, г-нот ДАРИО ИВАНОВСКИ, МАКЕДОНИЈА.

На неговиот јубилеен 50_ти репрезентативен настап за својата Македонија и сите нас.

НОВ НАЦИОНАЛЕН РЕКОРД НА МАКЕДОНИЈА.

14.02.32 !!!!!!!!!!!!

СРУШЕН Е РЕКОРДОТ НА ЛЕГЕНДАТА СТЕВЧЕ ЃОРЃИЕВСКИ СТАР 39 ГОДИНИ !!!

5_ти МЕДАЛ во својата кариера на балканските првенства.

ЧЕСТИТКИ!!!

ДАРИО И ИГОР МЦ тренираат и се натпреваруваат со GARMIN Forerunner часовниците кои ги мерат и анализираат резултатите.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.