Preloader

ПРОМОТИВНО

5% попуст на Tacx за авансна нарачка и испорака 30 дена. Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Дарио Ивановски со личен рекорд на 1500m IAAF World Indoor Championships 2018

Дарио Ивановски повторно со меѓународен настап и личен рекорд на 1500м во сала.

Честитки за Дарио и Игор, MC running team

Тимот на MC running и голем број професионални атлетичари тренираат, се натпреваруваат и ги анализираат своите резултати со GARMIN часовници.Видео од настанот.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.