Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Дарко Симоновски, Energy Cycling тренира и се натпреварува со GARMIN edge 1030

Дарко Симоновски, еден од најдобрите велосипедисти во МК, тренира и се натпреварува со најдобриот bike компјутер, GARMIN edge 1030


Велосипедот е Вашиот спорт или хоби?
GARMIN има технологија да Ве мотивира и да ги мери вашите резултати …
Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.