Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Fitness Challenge – Практиката е повторувања, но лекциите се менуваат секој ден

Практиката е повторувања, но лекциите се менуваат секој ден… — at Fitness Challenge.

Голем дел од тимот на Fitness Challenge за трчање и фитнесс користи GARMIN часовници и Index Smart вага за тренинг, натпреварување и анализа на постигнатите резултати.

[divider type=”one”

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.