Preloader

ПОДАРИ GARMIN за Среќни Празници …

Размислувате што да си #подарите себе и на Вашите најблиски?

GARMIN #HappyNewYear понуда – 4% на СИТЕ OnLine НАРАЧКИ до 31.12.2020

Изберете и нарачајте, во нарачката искористете купон код – happynewyear , ако пропуштите, ние ќе го активираме и пресметаме!
*бесплатна достава до ваша адреса 1 дo 9 работни дена

Fenix часовници

Fenix 6

Premium smart, multisport часовници со цврст дизајн и елегантен стил!…

Vivo часовници и нараквици

Forerunner часовници

Forerunner

GARMIN forerunner часовниците ги мерат сите потребни параметри од вашиот тренинг и за вашиот ден воопшто. Мерат пулс …

Venu часовници

Venu™

Smart fashion часовници со AMOLED екран, GPS и многу апликации за активен животен стил…

Drive навигација

Навигација

GARMIN е Ваш водич по патиштата и градските улици.…

Или изберете кој е вашиот омилен GARMIN

Close

Sign in

Close

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!