Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Камионите се Вашиот бизнис во 2018?

GARMIN dezl ПРОФЕСИОНАЛНА НАВИГАЦИЈА за #Среќно по патиштата!
НАМАЛЕНА ЦЕНА dezl570LMTD ОД 19980 денари, dezl580LMTD од 22980 денари

Функции …
Lifetime¹ мапи ЕВРОПА, плус lifetime HD Digital Traffic²
Подесување на камионска рута според димензии и товар на Вашиот камион
#Truck&Trailer листа на услуги,
#Предупредувања на патот, вклучува најава за остри кривини, висини на мостови, висински ограничувања и други

Детално за модели

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.