Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Александар Кираџиев повторно победник од МК на Skopje Marathon

Александар Кираџиев со време 2:37:41 PB, повторно најдобар во МК конкуренцијата на WizzAir Skopje Marathon 2019.

ЧЕСТИТКИ!

@skopjemarathon 2019:
Me: 2:37:41 P
Biljana: 2:58:13 PB
Wohoooo!!!

Со ред: за мене – нов најдобар резултат во Маратон, подобрен од Хановер Маратон пред само 4 недели, за 14 секунди.
Одбрана на титулата Национален Шампион во Маратон по 5ти пат!
И подобрување на 7 години стариот рекорд на стазата од домашен тркач, за речиси 2 минути.

Александар и успешните професионални маратонци, а и огромен број рекреативци во трчање користат GARMIN forerunner часовници за тренинг, натпревар и анализа на податоците.Вие само трчајте, forerunner мери се што треба да се знае и анализира!

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.