Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Кираџиеви доминираа на Sharra Challenge трката

На планинска трка Sharra Challenge од Тетово до Шар Планина, Попова Шапка во организација на Прв до Врв доминација имаа атлетичарите #Кираџиеви.
Александар Кираџиев, нашиот актуелен шампион во маратон победи на трката во машка конкуренцоја, додека неговата сопруга и маратонка, Билјана Кираџиева доминираше кај дамите!Ве мотивираме дополнително за успешни резултати и активен животен стил.
СО СЕКОЈ НАРАЧАН GARMIN часовник или друг  SPORT&FITNESS производ, добивате ПОДАРОК книга ИЗДРЖИ, КРАЛИЦЕ!
Издржи, кралице е дневник за трчањето и атлетиката како животен стил, полн со примери и искуства од дома и од светот. Ваш советник во трчањето и подготовката за следниот предизвик на долги патеки. Книга во која ќе најдете и мотивација и инспирација, но и препораки за начинот на исхрана, хидрација и одмор. Автори Весна и Александар Кираџиеви, маратонци со голем број успеси зад себе …

Изберете го Вашиот GARMIN, нарачајте директно online или кај продажен партнер, ние ќе Ви испорачаме книга.
Контактирајте за детали 078 306 200Sport

СПОРТ, Фитнес и Активен Животен стил Најдете слатка мотивација да ја одржите формата па дури и надмине вашите спорт и фитнес цели. Нашите производи со п…

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.