Preloader

ПРОМОТИВНО

ПОДАРОК со сите нарачки за Fenix SOLAR

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Кокан Ајановски – 3 место во конкуренција на Македонски натпреварувачи – Skopje Marathon 2018

Кокан Ајановски и оваа година на пиедесталот на Скопски Маратон, освоено 3 место во конкуренција на Македонски натпреварувачи.

Кокан Ајановски и голем дел од тимот на NRC – NIKE + RUN CLUB школа за трчање користи GARMIN часовници за тренинг, натпреварување и анализа на постигнатите резултати.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!