Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

GARMIN подарок на KOZJAK VERTICAL Kilometre

Соработка на ЗАПС Единак – Прилеп со официјалниот застапник за Гармин во Македонија, Garmin Македонија – вредносен „gift voucher“ од 600 денари за секој учесник на Kozjak Vertical Kilometre, а за прво место во машка и женска конкуренција, „winner voucher“ од 3.500 денари. Истите можат да се искористат за купување на Garmin производ преку официјалниот застапник во Македонија.
На овој линк пријавете се за Kozjak Vertical Kilometre

GARMIN часовниците се Ваш мотиватор за натпревар. Ги мерат и анализираат вашите денешни резултати и Ве мотивираат на подобри резултати утре!
Можеме да одобриме попуст, подарок, рати …. 078 306 200 [viber/whatsapp]

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.