Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Надица Јовановиќ – Персонален тренер

Спортот не зајакнува не само физички, туку и психички. Дали сте се запрашале каква личност би биле доколку сте тренирале некој спорт од мали? Дали би биле дисциплинирани, би имале поголем почит кон луѓето, би биле тимски играч, би имале доверба, би прашале ли некој друг за совет, за помош?
Да, на се ова не учи спортот, не прави посилни играчи во животот, по издржливи, по самостојни и концентрирани.
Спортот ја носи промената ( секоја промена ).
Проширете го вашето знаење за спортот, бидејќи спортот не е само натпревар во кој има еден победник!!
#sportanddiplomacy #sportfordevelopment #sportforall

Тренирајте со Надица и остварете ги своите Фитнес цели.

Контакт: 071 832 305


Надица и многу други успешни и професионални тренери, рекреативци, љубители на активен животен стил, своите тренинзи и тренинг планови ги мерат и анализираат со GARMIN.

fitness

Имавте тренинг?
Но колку време, колку калории, каков Ви беше пулсот, кои се промените на Вашата телесна тежина, body mass index, body fat, muscle mass, дневни активности, време на спиење – длабок и лесен сон, ниво на дневен стрес!

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.