Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

NIKE + RUN CLUB организира трки на 5км

Старт на вториот дел од #NIKE лигата во трчање и рекорден број на учесници!  БРАВО за сите! 
Sport Vision Macedonia Nike#NikeRunClubSkopje #SportVisionMK #Nike #Runner #Pacer #Coach#nrcskopje #НиеТрчаме #трчање #nrc #nrcsk

Кокан Ајановски и голем дел од тимот на NRC – NIKE + RUN CLUB школа за трчање користи GARMIN часовници за тренинг, натпреварување и анализа на постигнатите резултати.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.