Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Охрид ТрчаТ 2019 на 2 Јуни

На 2 Јуни , Недела ќе се одржи Охрид ТрчаТ, со трки на 10км и 5км.
ПРИЈАВЕТЕ СЕ на www.ohridtrcat.mk


Успешните професионални атлетичари и огромен број рекреативци во трчање користат GARMIN forerunner часовници за тренинг, натпревар и анализа на податоците. Вие само трчајте, forerunner мери се што треба да се знае и анализира!
Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.