Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Петар Георгиевски – Камиказа на маратонот во Даблин

Падна Даблин??????Ние вака си ја сакаме државата ? и да ? по прв пат се вееше нашето знаме на Даблин маратон …

Петар за тренинг, мерење и анализа на резултатите користи GARMIN fenix премиум часовник.

Тренирајте и натпреварувајте се со мерните резултати од GARMIN уредите за спорт.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.