Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Пливачка школа – градски базен Маркови кули Прилеп

ПЛИВАЧКА ШКОЛА – УПИСИТЕ во ТЕК
Само уште 15 слободни места во ГРУПИТЕ од ПЛИВАЧКАТА ШКОЛА која ќе започне наскоро (почетокот на следната недела) и за која ќе добиете информација кога официјално ќе започне…

Затоа РОДИТЕЛИ, деца пливачи од минатогодишната сезона и нови пливачи преку порака или јавување на моб. 077/555-202 ПОТВРДЕТЕ го ВАШЕТО ПРИСУСТВО !!!

Во меѓу време набавете СЕЗОНСКА ВЛЕЗНИЦА од Градски Базен по промотивна цена до 15.Јуни …

Професионалците со многу успеси зад себе користат GARMIN  часовници за тренинг, мерење и анализа на своите резултати и следење на стратегијата во трките.GARMIN спортските smart часовници и нараквици со GPS/GLONASS прецизно мерење на должина, време, темпо, пулс, калории, Vo2 , време на спиење, ниво на стрес, ниво на дневни активности 24 часа …

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.