Preloader

НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

Одлична прилика за Venu, Forerunner и Fenix со намалени цени во Neptun, Anhoch

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Продажба

Купи GARMIN кај нашиот најблизок партнер!
Објавените продажни места се наши авторизирани партнери. Единствено овде ќе ги најдете најновите модели на GARMIN, со 2 години интернационална гаранција, инсталирани најнови софтвери и карти и комплетна техничка поддршка.
Продажба во цела Македонија кај нашите продажни партнери
NEPTUN, ANHOCH, PolleoSport, RiverSoft, Elipso, Neksio Computers, Trek Bicycles, Specialized, Scot, Giant …

 

 

 

     


СИТЕ GARMIN ПРОДАЖНИ МЕСТА СО ЛОКАЦИЈА И КОНТАКТ НА ОВОЈ ЛИНК – www.MKmaps.com/placecategory/garmin-gps-mk/

За секакви информации за GARMIN во Македонија слободно контактирајте не info@garmin.mk | 078 306 200

GARMIN Sport/Fitness/Outdoor производите можете да ги нарачате и преку Вашиот клуб или тренер!
Видете листа со клубови и тренери, наши пријатели и партнери

18
Мај
Репрезентативец на Македонија, маратонец, скајранер, авантурист и GARMIN geek  Државен првак во планинско трчање и вертикален километар, како и вице…
Read more
15
Мар
Маратонец, државен првак на Македонија во повеќе дисциплини (полумаратон, 10.000 м , 5.000 м., планинско и крос кантри трчање) и…
Read more
14
Мар
ONLINE RUNNING COACH | Следејќи ја динамиката во која живееме, но и мојот личен модел, исклучително е тешко да бидеме на…
Read more
14
Мар
КОНТАКТ: 071 339 137 Професионалците со многу успеси зад себе користат GARMIN forerunner часовници за тренинг, мерење и анализа на…
Read more
04
Фев
Весна Кираџиева е успешна атлетичарка, врвен маратонец и атлетичар во репрезентацијана на Македонија. Со својот Атлетски Клуб Endurance – Скопје…
Read more
17
Сеп
КОНТАКТ: 078 247 400
Read more
05
Сеп
КОНТАКТ: 075444863 Професионалците со многу успеси зад себе користат GARMIN  часовници за тренинг, мерење и анализа на своите резултати и следење…
Read more
05
Сеп
КОНТАКТ: 075 525 947 Професионалците со многу успеси зад себе користат GARMIN  часовници за тренинг, мерење и анализа на своите резултати…
Read more
05
Сеп
Дипломиран професор по физичка култура, лиценциран личен Fitness и CrossFit тренер и CrossFit натпреварувач со повеќе годишно интернационално искуство. КОНТАКТ: 078 323 532 Професионалците со…
Read more
04
Сеп
КОНТАКТ  075 308 108 Професионалците со многу успеси зад себе користат GARMIN часовници за тренинг, мерење и анализа на своите резултати…
Read more
10
Јун
Александар е Building и Fitness персонален тренер во Empire State Building Fitness Centar ул.Миле Поп Јорданов бр.70 Скопје Контакт: 078…
Read more
06
Јун
Спортот не зајакнува не само физички, туку и психички. Дали сте се запрашале каква личност би биле доколку сте тренирале…
Read more

Клуб партнери

15
Фев
Read more
25
Мај
Љубители на трчањето чија цел е рекреативно или професионално да трчаат и да го прифатат здравиот начин како дел од…
Read more
13
Мај
 Јасна и многу други успешни и професионални тренери, рекреативци, љубители на активен животен стил, своите тренинзи и тренинг планови…
Read more
17
Сеп
Контакт со Дарко: 078 247 400 Професионалците со многу успеси зад себе користат GARMIN  часовници за тренинг, мерење и анализа…
Read more
05
Сеп
Здружение Спортски клуб ЈУГО-ИСТОК е невладина, непрофитна, неполитичка организација за сите категории на спортски активности во природа. - Велосипедизам -…
Read more
05
Сеп
Fitness Challenge е фитнес клуб каде што ги добивате најдобрите сегменти од CROSSFIT, TRX,RUNNING,AEROBIC,PILATES,YOGA под строг надзор на професионалци! Од…
Read more
04
Сеп
Контакт 043 619 333 | www.budoveles.mk Професионалците со многу успеси зад себе користат GARMIN  часовници за тренинг, мерење и анализа на своите…
Read more
04
Сеп
www.endurance.mk Професионалците со многу успеси зад себе користат GARMIN часовници за тренинг, мерење и анализа на своите резултати и следење…
Read more
11
Јун
ПЛИВАЧКА ШКОЛА - УПИСИТЕ во ТЕК Само уште 15 слободни места во ГРУПИТЕ од ПЛИВАЧКАТА ШКОЛА која ќе започне наскоро…
Read more
10
Јун
Empire State Building Fitness Centar ул.Миле Поп Јорданов бр.70 Скопје Контакт: Александар 078 228 388 Со карта од Вашиот клуб…
Read more
07
Јун
Triogy Racing Скопје е спортски клуб посветен кон афирмација и промовирање на триатлонот како спорт и поттикнување на неговата масовност,…
Read more
25
Мај
Сакате да тренирате и да се натпреварувате во Скијање, почнете веднаш со СКАДИ Контакт: 070 327 172 Професионалците со многу…
Read more

Контактирајте за клубски поволности 078 306 200

Изберете продажен партнер по градови: Скопје | Тетово | Куманово | Велес | Битола | Струмица | Гостивар | Штип | Кавадарци |

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.