Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Купи GARMIN на рати

GARMIN производите можете да ги купите и на повеќе рати.
Имате избор да купите на рати преку нашите продажни партнери, Neptun, Anhoch, Polleo Sport
или директно кај нас со едноставна online постапка за 6 до 24 рати само со лична карта.


Можете да аплицирате за рати со пополнување на формуларот online или директно кај нас. Ратите ги одобруваме во соработка со IUTECREDIT. На Вашата апликација ќе Ви одговориме со детален амортизационен план, износ на рата.
Консултации за рати на 078 306 200 [viber&whatsapp]

Пополнете ги бараните информации и притиснете Испрати.

[caldera_form id=”CF5c9a4d9d42d40″]

*Пред да ја доставите копијата од лична карта, потребно е да ја превземете, потпишете и да ни ја пратите Согласноста за користење податоци од лична карта.
ПРЕВЗЕМИ СОГЛАСНОСТ – ПРИТИСНИ ЛИНК.

Контактирајте за консултации за рати на 078 306 200 или info@garmin.mk

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.