Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

ПРВ ДО ВРВ ВОДНО 2018

Кој ќе биде Прв до Врв за 2018 година во трчање, друмски и планински велосипедизам до врвот на Водно, ќе дознаеме традиционално третиот викенд од Мај (20 Мај 2018).

Годинава по шести пат се одржува најпопуларниот планински настан во регионот.

Пријавувањата се започнати од 27.12.2017

Можете да се пријавите на овој линк: http://prvdovrv.mk/register.php?prvdovrv

Голем број учесници на Прв до Врв тренираат, се натпреваруваат и ги анализираат своите резултати со GARMIN часовници.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.