Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Бидете активни, outdoor или indoor

Еве неколку сугестии како да останете активни, дали внатре или надвор, GARMIN има начин да бидете во движење. Мотив повеќе за трчање е Garmin Couch, апликација која ви прави план…

Пешачењето е здрава активност – GARMIN го мери и анализира

Пешачењето е лесна, а здрава физичка активност и убаво е да ни биде секојдневие. Секој може да го применува, без разлика на возраста и физичката спремност. GARMIN часовниците имаат вградена…

GARMIN Venu™ 2 smart часовници

 Новата GARMIN Venu 2 серија премиум smart часовници. ВАШ ВОДИЧ ВО АКТИВЕН И ЗДРАВ ЖИВОТ! Запознајте го вашето тело подобро и внесете ги фитнесот и секојдневниот живот во хармонија.…

Како да го следите Вашето здравје со Garmin

Следењето на вашето здравје и состојба е секогаш важно за да се одржи целосна слика за тоа како “стоите” физички и психички. Кога ќе се разбудите наутро, се прашувате колку…

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.