Preloader

ПРОМОТИВНО во Мај

ПОПУСТ или 6 рати без камата за часовник Venu black gold. Код V2000

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

GARMIN fēnix® 6 Серија

Новата fēnix 6 серија, подготвена за авантури, сега и со соларно полнење и многу други нови функции. Изберете го Вашиот fēnix 6 часовник, кај нашите продажни партнери или online на…

Патувајте безгрижно до секоја адреса

Сите патуваме некаде, независно дали далеку или блиску, но некогаш немаме никаква идеа и план КАДЕ или незнаеме КАКО до таму? За Вашите патувања Ви предлагаме GARMIN ГПС навигација … GARMIN навигацијата…

GARMIN Livetraffic – навремени информации за состојбите по патиштата

Новата серија GARMIN drive ГПС навигација вклучува опција да Ве информира за актуелната состојба во сообраќајот на Вашата рута. Вие уживате во возењето, а GARMIN ве информира за можните застои…

GARMIN smart часовници со GPS и апликации за спорт и активен животен стил

Часовниците GARMIN ви нудат многу информации и стил на Вашата рака! Професионален спортист, рекреативно трчање, планинарење, пливање, фитнес, скијање, нуркање, триатлон, современ деловен маж, модерна бизнис девојка … Изборот модели…

Од 3ти Март нова забрана за движење за тешки товарни возила во Унгарија

Почнувајќи од 03 март започнува забраната за движење за тешки товарни возила во Унгарија: – Сабота од 22 до 24 и – Недела од 00 до 22 часот. Со GARMIN…

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.