Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

GarminPay со Mastercard од Halkbanka

Брзо, едноставно и лесно плаќање со вашиот часовник Garmin! GarminPay е создаден за луѓе што секогаш се во движење. Живеете динамично, постојано сте во движење, спортувате и обожавате да шетате…

Бидете активни, outdoor или indoor

Еве неколку сугестии како да останете активни, дали внатре или надвор, GARMIN има начин да бидете во движење. Мотив повеќе за трчање е Garmin Couch, апликација која ви прави план…

GARMIN forerunner часовници

GARMIN forerunner се smart часовници со GPS и апликации за професионалнo и рекреативнo трчање и спортски активности, елегантни, вклопливи во секој модерен стил и полни со информации за секојдневен додаток…

Пешачењето е здрава активност – GARMIN го мери и анализира

Пешачењето е лесна, а здрава физичка активност и убаво е да ни биде секојдневие. Секој може да го применува, без разлика на возраста и физичката спремност. GARMIN часовниците имаат вградена…

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.