Preloader

НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

Одлична прилика за Venu, Forerunner и Fenix со намалени цени во Neptun, Anhoch

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

GARMIN smart часовник за неа

Кога зборуваме за smartwatch, има многу нешта според кои ќе донесете одлука: големина, стил, функции и материјали од кои е изработен. За некои жени, часовник со вградени safety функции, stress…

GARMIN forerunner 55: Мал а моќен smart часовник

Garmin Forerunner 55 е наследник на почетното ниво на Forerunner серијата часовници, Forerunner 45, но овој часовник со почетно ниво сериозно ги зголемува можностите за следење на активностите. Како и…

Велосипедизам за почетници со Никола Лефков

Велосипедизмот е спорт, но и одлично хоби кое позитивно влијае на нашето тело и здравје. Ако сте почетник, или сакате да почнете со велосипед, креиравме серија од совети од нашиот…

Игор Јакимовски истрча Свети Наум – Охрид long run

Како и секогаш, Игор МЦ Јакимовски, во свој стил, најави и исполни … По 14_ти пат во кариерата успешно го финиширав маратонкиот пекол од Свети Наум до центарот на Охрид…

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.