Полнач – Data кабел за Fenix / Vivoactive / Forerunner

Компатибилен за Fenux 5, Fenix 5 plus, Fenix 6, Forerunner 935, 945, 245, Vivoactive 3, Vivoactive 4

1.860 ден

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Шифра010-12491-01 Категории,