GARMIN FMI 25 data traffic кабел

Еден кабел со 2 функции

Со компатибилни GARMIN уреди, FMI 25 кабелот овозможува комплетна fleet management комуникација и HD Digital traffic информации.

FMI 25 Cable allows your compatible device to receive both Garmin Traffic and HD Digital Traffic, to help you avoid delays due to accidents, construction or rush-hour congestion.

Its fleet capabilities let your drivers and dispatchers work together more efficiently. You can conveniently monitor a vehicle fleet using your compatible device and the FMI 25 Cable. And, dispatchers are able to track and send messages directly to drivers quickly and easily.

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

3.980 ден

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Шифра010-01229-00 Категорија