Preloader

ПРОМОТИВНО

5% попуст на Tacx за авансна нарачка и испорака 30 дена. Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

GPSMAP 722xs plus упатства

Воведни информации за серијата GPSMAP Plus

промо видео

Корисничко упатство

линк online – https://www8.garmin.com/manuals/webhelp/gpsmap_touch/HR-HR/GUID-D4A13B58-1B89-44EC-BE9E-A6B0F15F99DC-homepage.html

Апликација Active Captain

видео упатство

GPSMAP plus серија – како да зададете точка кон која треба да се движите – navigate to waypoint

видео упатство

GPSMAP серија поставување кориснички интерфејс

видео упатство

Сите функции на GARMIN сонари

webinar видео 1

webinar видео 2

 

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.