Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Поврзување на GARMIN vivoactive 4 и venu со Garmin Connect на Вашиот мобилен телефон

Поврзувањето на Вашиот Garmin часовник со вашиот телефон е многу едноставно. На телефон инсталирате апликација Garmin Connect. Од часовникот активирате pairing mode. Детално на оваа видео

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.