Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Сашо Мојсовски Шури со личен рекорн на полумаратон

When dream come true ❤️ Ве сакам сите, На домашен терен со многу подршка од екипата, тргнав самоуверено и јако, а што!? Сите километри ги поминав во забава и дружење, а на саатот се гледаше дека одам под 1:40..траст ин ме трењор!! И би 100-ка #грминеврне #nikerunbclubskopje# fenix5 #ниетрчаме #garminmacedonia #jакојако #skopjemarathon #скопскимаратон #nikerunning #nrcskopje #nikezoomfly #keepdigging


Сашо Мојсовски Шури тренира и се натпреварува со GARMIN fenix 5 часовник.
успешните професионални маратонци, а и огромен број рекреативци во трчање користат GARMIN forerunner часовници за тренинг, натпревар и анализа на податоците.Вие само трчајте, forerunner мери се што треба да се знае и анализира!
Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.