Preloader

ПРОМОТИВНО

ПОДАРОК со сите нарачки за Fenix SOLAR

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Trinity


Јасна и многу други успешни и професионални тренери, рекреативци, љубители на активен животен стил, своите тренинзи и тренинг планови ги мерат и анализираат со GARMIN.

pilates fitness

Имавте тренинг?
Но колку време, колку калории, каков Ви беше пулсот, кои се промените на Вашата телесна тежина, body mass index, body fat, muscle mass, дневни активности, време на спиење – длабок и лесен сон, ниво на дневен стрес!

Vivo

Vivo серија smart нараквици и часовници со GPS за следење на Вашите дневни активности. Fitness. Walk. Run. Play. Bike. Swim. Golf. Climb. …

 

 

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!