Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

GARMIN Venu фитнес функции

Ако се двоумевте помеѓу GARMIN Venu, vivoactive 4 или можеби друг модел, еве една кратка видео анализа зошто Venu … тестирани fitness, running, swim функции …

Избери го својот Venu. Нарачај онлине, искористи код купон: М20 за 5% попуст и бесплатна достава.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.