Preloader

НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

Одлична прилика за Venu, Forerunner и Fenix со намалени цени во Neptun, Anhoch

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

GARMIN Venu Sq серија

СЕГА Е ВИСТИНСКИОТ МОМЕНТ ЗА ДВИЖЕЊЕ.

Venu Sq смарт часовници со одличен колор дисплеј се комбинација од секојдневен стил со health monitoring и fitness функции кои Ве инспирираат да продолжите да се движите.

Избери го твојот Lily во Anhoch / Neptun / Polleo Sport или online.

Health и wellness monitoring директно од вашата рака.

Run, walk, bike, golf — избери некоја од повеќе од 20 инсталирани апликации за спорт.

Часовникот ги планира вежбите за Вас, вклучува yoga, strength, cardio, дури и Pilates.

Допри со рака и плати. Вклучена функција GarminPay1.

Гледај ги повиците, пораките и нотификации од социјалните мрежи на твојот часовник2.

Одличен колор дисплеј и до 6 дена траење на батерија? Yep — две причини повеќе да го засакате овој часовник.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.