Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Весна Кираџиева – Атлетика

Весна Кираџиева е успешна атлетичарка, врвен маратонец и атлетичар во репрезентацијана на Македонија.
Со својот Атлетски Клуб Endurance – Скопје може да Ви понудат флексибилна програма која е достапна за секој кој има желба да се занимава со овој спорт, како професионално, така и рекреативно.

Доколку сте заинтересирани или имате било какви прашања, слободно контактирајте не на:

e-mail: endurancemkproject@gmail.com

Професионалците со многу успеси зад себе користат GARMIN forerunner часовници за тренинг, мерење и анализа на своите резултати и следење на стратегијата во трките.

Весна Кираџиева користи GARMIN forerunner спортски smart часовник со GPS/GLONASS прецизно мерење на должина, време, темпо, пулс, калории, Vo2 …

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.