Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Избери или креирај тренинг во Garmin Connect

Garmin Connect апликацијата ви нуди можност да изберете некој од многуте готови тренинг планови, или пак да креирате свој. Само со еден клик го префрлате тренингот на Вашиот GARMIN smart часовник и ги следите инструкциите.

1.Избери Training, па Workouts

2. Избери готов тренинг план или креирај свој

3. Селектирај

4. Превземи го тренингот на твојот часовник (Save to my Workouts)

5. Детални инструкции за тренингот се пренесуваат на Вашиот account и уред

Тренинг плановите се достапни за сите понови модели GARMIN часовници. Избери online

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.