Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Адриана Поп Арсова државен првак во полумаратон -жени 2021

Адријана Поп Арсова победи на Шри чинмој полумаратонот, кој е и државно првенство, па ја потврди својата шампионска позиција и во оваа дисциплина. Честитки!

Адриана тренира и се натпреварува со GARMIN forerunner 245, smart часовник со напредни функции за трчање и спорт.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.