Preloader

ПРОМОТИВНО

5% попуст на Tacx за авансна нарачка и испорака 30 дена. Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Адријана Поп Арсова на светското првенство во полумаратон во Полска

Нашата најдобра атлетичарка на средни и долги патеки и стандардна репрезентативка Адријана Поп Арсова е подготвена за својот настап на светското првенство во полумаратон кое ќе се одржи во Гдиниа, Полска на ден 17.10.2020 година.

Со неа е и нејзината спортска подршка, Игор Јакимовски како претставник на Атлетската Федерација на Македонија

Среќно, и ти посакуваме успех …

Адријана за мерење на резултатите во тренинг и на трка користи GARMIN forerunner.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.